NHL
5.května 2018

SESTŘIH: Boston Bruins - Tampa Bay Lightning

SESTŘIH: Boston Bruins - Tampa Bay Lightning obrázek

Hokejísté Bostonu jsou blízko vyřazení z bojů o Stanley Cup. Ve čtvrtém utkání podlehli Tampě 3:4 v prodloužení.

Byl to souboj prvních formací, které dohromady zařídily šest gólů.

Boston  v první polovině první části inkasoval 2 branky, kdy po individuálním průniku skóroval Point, a z přesilovky potom Kučerov. Stav 2:0 korigoval David Pastrňák, který ukázal svou šikovnost a v zakončení se nemýlil.

Druhá třetina přinesla jen jeden gól krátce po začátku, kdy skóroval Bergeron z přesilové hry a vyrovnal tak skóre na 2:2.

Bergeron skóroval i ve třetí části a tentokrát v oslabení přiklonil vedení v zápase na stranu Bruins. Po sporném zákroku Kučerova se puk dostal k zakončujícímu Stamkosovi, který vyrovnal na 3:3 a zápas dospěl do prodloužení.

Po pouhých 3 minutách prodloužení šikovně přihrával Killorn a obránce Tampy Girardi ukončil prodloužení a posunul svůj tým blíže k postupu do semifinále Play-off.