NHL
5.června 2018

FINÁLE NHL: Michal Kempný přispěl gólem k likvidaci Vegas. Kuzněcov 4krát asistoval

FINÁLE NHL: Michal Kempný přispěl gólem k likvidaci Vegas. Kuzněcov 4krát asistoval obrázek

4. zápas finálové série a druhý zápas ve Washingtonu ovládli i tentokrát domácí hráči a jsou jedinou výhru od zisku Stanley Cupu. Z čechů se prosadil Michal Kempný, který skóroval za domácí Washington. Hvězdou zápasu se však stal Kuzněcov, který nasbíral 4 kanadské body za 4 asistence.

První obrovskou šanci měl v 5. minutě Neal, kterému před úplně opuštěnou bránu přihrával Haula, trefil ale vzdálenější tyč, od které se puk odrazil ven z brankoviště Washingtonu. V 10. minutě šlo o zdraví Ellerovi, kterého si našel uprostřed kluziště Miller a trefil ho na koleno. Ellerovi se naštěstí nic nestalo a mohl pokračovat, Miller si šel odpykat dvouminutový trest za podražení. V následné přesilovce se prosadil T.J. Oshie, který dorazil ránu Kuzěcova do brány. V 17. minutě Kuzněcov připravil další gól, když našel mezi kruhy nikým nebráněného Wilsona. Kalich hořkosti si vypili do dna hráči Vegas, když ještě před první sirénou dostali 3. gól z hole Smith-Pellyho, který z blízkosti zavěsil puk pod horní tyč.

V polovině druhé třetiny zvonila podruhé tyč za brankářem Holtbym, ani tentokát ale nezvonila gólově. V 16. minutě ale lovil už po čtvrté puk ze své brány Fleury, kterého z nápřahu až ke světlům arény propálil Carlson z přesilovky. Další šanci měli hráči Vegas, ale Holtby se dnes zdál neprůstřelný.

Ve třetí třetině vyfasoval Kuzněcov trest za podražení a nabídnul tak Vegas výhodu přesilové hry, kterou však nevyužili. V 6. minutě už ale Neal odčaroval Holtbyho a z blízkosti ho propálil. o chvíli později přidal druhý gól Vegas Smith, kterého nehlídaného našel dlouhou přihrávkou Marchessault a Smith měl dost času úspěšně zakončit blafák pod ruku Holtbyho. Ve 14. minutě přišla chvíle Michala Kempného, kterému při hře 4na4 nahrával Backström a nebráněný český hráč Washingtonu zakončoval do poloodkryté Fleuryho brány. V 19. minutě dokonal zkázu Vegas Connoly, který se prosadil při přesilové Washingtonu hře 5na3. Washington tak zvítězil ve 4. zápase 6:2 a v sérii vede už 3-1 na zápasy. 


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X