NHL
3.června 2018

FINÁLE NHL: Tomáš Nosek opět skóroval, Vegas to na výhru nestačilo

FINÁLE NHL: Tomáš Nosek opět skóroval, Vegas to na výhru nestačilo obrázek

Třetím finálovým duelem pokračovalo finále NHL. V obou městech zavládla hokejová horečka - nyní v hlavním městě spojených států Washingtonu. Před zápasem byl stav série vyrovnaný 1-1 a trochu větším favoritem na výhru v 3. zápase byli asi hráči Vegas, kterým se v play-off venku docela daří.

Hned po první odehrané minutě přišla první šance Washingtonu, když jeli Kuznetsov a Ovečkin proti jednomu obránci Vegas. Ovečkin ale nedokázal překonat Fleuryho, který zákrokem lapačkou vyrazil puk nad bránu. O tři minuty později se už hráči Washingtonu radovali ze vstřelené branky. Rozhodčí ale ukázal, že tento gól rozhodně neuzná kvůli ataku brankáře Fleuryho, kterého v brankovišti srazil Smith-Pelly. Místo gólové radosti se tak odebral na trestnou lavici za nedovolené bránění. Z přesilovky ale hráči Vegas nic nevytěžili. V první třetině ještě Holtbymu v bráně Washingtonu pomohla branková konstrukce, kterou trefil Marchessault.

Po začátku druhé třetiny ale už přišla regulérní gólová radost Washingtonu, když po obrovském závaru před Fleurym nakonec v pádu dorážel Ovečkin, který už brankáře překonal. Pro Ovečkina to byl  druhý gól ve finálové sérii. V 6. minutě druhé třetiny měl další šanci Marchessault, který si prohodil obránce Orlova a hned pálil na Holtbyho. Brankář Washingtonu střelu zneškodnil. Ve 13. minutě přišel únik hráčů Washingtonu 2 na 1 a opět tu byl Kuznetsov. Tentokrát vzal zodpovědnost na sebe a trefil přesnou střelou zápěstím o vzdálenější tyč do brány.  Po 2 třetinách tak domácí vedli 2:0.

Ve třetí části přišla chvíle Tomáše Noska, který těžil ze patné rozehrávky Holtbyho za bránou, kterou ztečoval před bránu Bellemare a český útočník ve službách Vegas zakončoval do odkryté brány. Chyba v obraném pásmu se přihodila i na druhé straně, když se Theodore nechal zaskočit napadajícím  Beaglem, který získal puk v rohu a přihrával před bránu do jízdy Smith-Pellymu, který sám před brankářem dokázal skórovat.

Víc už se na ledě neudálo, a tak Washington vyhrál v domácím prostředí druhý zápas v řadě a otočil tak průběh série na 2-1. Další zápas se hraje v úterý opět v 02:00 a můžete ho sledovat na našem webu sportprenosy.cz/top-prenosy.

Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.

Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.