Česká reprezentace
3.května 2018

Český reprezentační tým odletěl do Dánska

Český reprezentační tým odletěl do Dánska obrázek

Elitní výběr české reprezentace v neděli ukončil přípravy na MS 2018 a po včerejším setkání v Praze dnes před necelou hodinou odletěl do Dánska. Po příletu je naplánován odpočinek a večer první společný trénink v Dánsku. S týmem nakonec odletěl i Krejčík, který je ale stále zraněný a zatím nenastoupí.

Český tým čeká už v sobotu první utkání základní skupiny A proti bratrům ze Slovenska. V&nbspnašem týmu nebudou chybět naše zámořská želíska Radko Gudas, Dmitrij Jaškin ani Radek Faksa. Tahounem týmu bude zcela určitě Tomáš Plekanec, který má nejvíce reprezentačních zkušeností. V reprezentačním dresu startoval už na 10 Mistrovství světa a dvou olympiádách. Jeho start v Dánsku je tak nejen velkou posilou celého týmu, ale také třináctým zářezem Tomáše v reprezentaci. V čele týmu bude stát neméně zkušený Roman Červenka. S největší pravděpodobností se do brány proti Slovákům postaví Pavel Francouz.

Ve slovenské sestavě se představí hned 12 hráčů, kteří minulý rok působili v české extralize, včetně brankáře vítězné Komety Brno Marka Čiliaka. Bude se tak, zcela určitě, jednat o&nbspdivácky velice atraktivní zápas. Kromě hráčů z české nejvyšší soutěže má Slovensko na soupisce hráče z NHL i KHL.

Zápas začíná v sobotu v 20:15. Nezapomeňte sledovat přímý přenos zápasu.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X