NHL
25.května 2018

Zaměstnáme Vás na dalších 7 let a vyděláte miliardu! Den v práci Evandera Kanea

Zaměstnáme Vás na dalších 7 let a vyděláte miliardu! Den v práci Evandera Kanea obrázek

Stalo se Vám, že jste ráno přišli do práce a šéf Vám dal podepsat smlouvu na dalších 7 let a s tím, že si vyděláte skoro 50 millionů USD = 1,1 milliardy Kč? Ne?

Přeně takový den zažil Evander Kane, kterého si vedení San Jose pojistili na dalších sedm let. Ačkoli přesná výše kontraktu ani od jedné strany oficiálně nezazněla, podle některých zámořských médií by se mělo jednat právě o bezmála 50 miliónů dolarů.

Kane byl do San Jose vyměněn 26. února za Dannyho O'Regana. Právě mu končila smlouva z roku 2012 (na 31,5 miliónů USD) a hrozilo, že by se stal nechráněným hráčem - San Jose tuto situaci vyřešilo.

Teprve 26-ti letý útočník odehrál 574 utkání a nasbíral 354 bodů. V základní částí této sezóny nasbíral ze 78 zápasů, z niž 17 utkání odehrál právě v dresu Sharks, 54 bodů (29/25). V týmu Sharks nastřílel 9 branek a přidal 5 asistencí. V play off pak přidal ještě 4 góly a 1 asistenci.

Nabízíme Vám malý sestřih Evanderových gólů:


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X