Evropská liga
23.května 2018

Víme, kdo bude novým trenérem Arsenalu. Definitivně

Card image

Už je to definitivní. Novým trenérem anglického úspěšného fotbalového klubu je nově Unai Emery. On sám to zveřejnil na svém twitterovém účtu a později se tato informace objevila i na oficiálním twitterovém účtu londýnského klubu.

Unai Emery je bývalý španělský hráč a trenér. Během kariéry hráče působil jako záložník v Segunda División, kde odehrál 215 zápasů během sedmi let. Ve 32 letech odešel do fotbalového důchodu po vážném zranění kolene. Ihned po ukončení aktivní hráčské kariéry mu bylo nabídnuto, aby se ujal jako trenér Lorcy, což byl poslední klub, kde působil ještě jako hráč. Následně poměrně úspěšně vystřídal několik klubů, až 1.7.2016 podepsal dvouletou smlouvu s PSG. Důvodů pro konec v PSG bylo hned několik, ale Unai Emery nemusí litovat, protože dne 23.5.2018 byl oficiálně zvolen trenérem Arsenalu.

Nejdříve Emery sdílel obrázek, kde bylo jeho vyobrazení na červeném podkladu spolu s logem Arsenalu a citací, že je hrdý, že je součástí rodiny Arsenalu. Příspěvek byl ale po chvíli smazán. A po nějaké době vyšla zpráva na oficiálním twitterovém účtu londýnského klubu, kde stálo "Nový úsvit. Nová éra. Nová kapitola."

V Arsenalu by měl Emery zůstat nejméně 3 roky a za tu dobu si přijde na 15 miliónů liber. Šéfovat bude i Čechovi, který by se rád popral o místo brankářské jedničky.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X