Anglie
19.května 2018

Video: Chelsea po jediném gólu z penalty vítězí v Anglickém poháru

Video: Chelsea po jediném gólu z penalty vítězí v Anglickém poháru obrázek

Na stadionu ve Wembley s kapacitou 90 000 míst se odehrálo finále FA cupu. Utkaly se celky Chelsea FC a Manchester United. Chelsea do finále postoupila přes Southampton a Manchester United přes Tottenham. Finále nabídlo pouze jediný gól, kterým si vítězství zajistila Chelsea.

FA cup, nebo-li Anglický pohár je nejstarší fotbalová klubová soutěž na světě. První ročník byl odehrán už v roce 1872. A nyní známe vítěze ročníku 2017-18. Co se týče držení míče, střel, rohů i střel na branku pak by byl vítěz Manchester. Jenže i 33% držení míče Chelsea stačilo na vítězství a to kvůli penaltě z 22. minuty. Ve vápně fauloval Phil Jones a Eden Hazard neomylně proměnil nařízený pokutový kop.

Těsné vedení Chelsea udržela až do konce utkání a mohla slavit zisk Anglického poháru, který ovládla po šesti letech. V minulém roce ve finále podlehla Arsenalu. Nyní získala osmý triumf v Anglickém poháru čímž zabránila Manchesteru ve vyrovnání rekordu právě v počtu vítězství v Anglickém poháru. Rekordní počet vítězství je tak stále neměnný na čísle 13 a zůstává v držení jen Arsenalu. Dnešní výhrou Chelsea částečně napravila svou účast v Premier League, která nebyla úspěšná, protože obhájci titulu obsadili až páté místo. Podle spekulací v médiích to ale Antonia Conteho ve funkci trenéra nezachrání.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X