Česká republika
19.května 2018

Pátý titul pro Plzeň, jistá Liga mistrů a tučný finanční bonus

Pátý titul pro Plzeň, jistá Liga mistrů a tučný finanční bonus obrázek

Česká fotbalová HET liga dnes zažila pořádný příděl utkání. Od 16:00 se začalo hrát hned osm zápasů 29. kola HET ligy.

Plzeň porazila Teplice a tím si zajistila titul v HET lize. To ale není vše. Triumf Plzni zajistil přímou účast v Lize mistrů a navíc finanční bonus v hodnotě 15 milionů euro, což je zhruba 382 milionů korun.

První půle přinesla řadu emocí, zejména od trenéra Plzně, Pavla Vrby. Nejdříve v 18. minutě Vrba zlostně mával rukou, ale rozhodčí situaci ignoroval a videosystém nemohl být použit kvůli nedostatečnému proškolení Pavla Julínka, který utkání pískal. Další nával emocí přišel o šest minut později. To ale Vrba z lavičky vyletěl v euforii, protože jeho svěřenci konečně obranný val Teplic prostřelili. V kontextu se souběžně hraným utkáním, kde Slavia prohrávala s Jabloncem už měla Viktoria titul na dosah. Se závěrečným hvizdem oslavy propukly na plno, protože Plzeň porazila Teplice 2:1 a má tak jistý pátý titul.

Přehled výsledků jednotlivých utkání:

Karviná - Baník (0:0)
Brno - Jihlava (0:0)
Slovácko - Zlín (1:1)
Slavia - Jablonec (1:3)
Plzeň - Teplice (2:1)
Ml.Boleslav - Dukla (1:0)
Sparta - Olomouc (1:0)
Liberec - Bohemians 1905 (1:0)


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X