Česká reprezentace
18.května 2018

David Lafata po této sezóně ukončí kariéru. Hrát bude za Olešník

David Lafata po této sezóně ukončí kariéru. Hrát bude za Olešník obrázek

Bývalý reprezentant a historicky nejlepší střelec české nejvyšší fotbalové soutěže David Lafata oznámil na webu pražské Sparty, že po této sezóně ukončí kariéru.

Lafata v české nejvyšší soutěži absolvoval celkem 415 zápasů a ke 198 brankám přidal také 41 asistencí. Do Sparty, kde ukončí svoji kariéru, přešel v roce 2013 z Jablonce. Předtím hrál za České Budějovice, Jihlavu nebo také v Rakousku za Vídeň. Lafata za Spartu nastřílel 83 gólů a v roce 2013/14 jí pomohl k mistrovskému titulu. V roce 2014 se stal Fotbalistou roku a o rok později vyhrál také Zlatý míč ČR. Svůj zatím poslední gól dal v pátečním duelu se Zlínem, do kterého nastoupil jako náhradník.

Bývalý reprezentant se chce rozloučit s fanoušky na domácím utkání 29. kola první ligy, které se hraje už tuto sobotu 19. května.

Dostal nabídku, aby i nadále zůstal ve Spartě a dosáhl rekordních 200 ligových gólů nebo se také mohl vrátit do Jablonce, ale ten je pro něj příliš daleko. Tyto nabídky však Lafata odmítl a chce se věnovat rodině a dalším zájmům, které díky aktivní kariéře fotbalisty zanedbával.

Dle svých slov zůstane po ukončení kariéry u fotbalu. Bude pracovat v jihočeské fotbalové akademii a také na českobudějovickém gymnáziu kde vystudoval. Nastupovat by měl podle všeho za Olešník, kde mu již připravili jednadvacítku na modrobílý dres.

Zajímavé momenty Davida Lafaty:


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X