Anglie
18.května 2018

Wenger má favorita na své místo. Kdo povede Arsenal?

Wenger má favorita na své místo. Kdo povede Arsenal? obrázek

Arsèn Wenger zhruba před měsícem oznámil, že na pozici trenéra londýnského týmu po 22 letech končí. Vyrojilo se mnoho spekulací, kdo obsadí jeho místo. Nyní samotný Wenger přidal svůj názor, kdo by to mohl či měl být.

Jeho doporučení může mnohé překvapit. Arsèn nechce volbu nového trenéra ovlivňovat a chce, aby se vedení klubu rozhodlo objektivně. I přes to mírně "protlačuje" jedno jméno. "Kvality na to má. Navíc klub velmi dobře zná. Je to rozený lídr a pro fotbal je dostatečně zapálený." O koho tedy jde? Má na mysli španělského Mikela Arteta. Ten odehrál za Arsenal 150 zápasů v období od září 2011 do června 2016 a vstřelil 35 gólů. Jakmile uzavřel svou aktivní sportovní kariéru, stal se asistentem trenéra Manchesteru City. Platný kontrakt tam má do konce června 2019. Jako hlavní kouč ještě žádný tým nevedl, ale Wenger jeho kvalitám věří.

Další adept na post  trenéra Arsenalu je například Patrick Vieira, také bývalý hráč Gunners a také, stejně jako Mikel Artet, střední záložník. Jak se vedení klubu rozhodne by mělo být jasné do 14. června, kdy začne mistrovství světa v Rusku.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X