Evropská liga
17.května 2018

Sestřih: Griezmann zajistil Atléticu Madrid triumf ve finále Evropské ligy

Sestřih: Griezmann zajistil Atléticu Madrid triumf ve finále Evropské ligy obrázek

Atlético Madrid ve finále Evropské ligy porazilo Marseille 3:0 a slaví titul. Velký podíl na vítězství má Antoine Griezmann, který přispěl dvěma góly. Třetí gól přidal Gabi.

Z francouzského Lyonnu si Atlético Madrid odváží druhou nejcennější evropskou klubovou trofej. Svěřenci temperamentního trenéra Simeoneho ji získali už potřetí.

První gól Marseille Griezmannovi doslova darovalo. Přihrávka gólmana Mandandy obránce Anguissu natolik překvapila, že v zápětí Griezmann mířil na bránu úplně sám. A nemýlil se. Tím poslal Atlético do vedení. Do té doby poměrně aktivní Marseille trochu uvadlo, ale snažilo se dál. Prvních dvacet minut bylo jednoznačně lepší. Držení míče, útoky, střely, dokonce jedna tutová šance, kterou Germain neproměnil. Kromě obdrženého gólu přišla pro Marseille i další rána. Ze hřiště musel odejít zraněný Payet. Přišel druhý poločas a s ním i druhý gól Griezmanna a šance Marseille na vytoužený titul se ještě více vzdalovaly. V předposlední minutě přidal ještě gól Gabi a bylo rozhodnuto.

Vítězství Atlética  znamená, že slávisté se pravděpodobně stanou českým vicemistrem, který bude mít zajištěnou účest v 3. předkole Ligy mistrů. A v případě neúspěchu přestup do základní skupiny následujícího ročníku Evropské ligy.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X