Evropská liga
5.října 2023

Evropská liga: do akce jde Sparta a Slavia

Evropská liga: do akce jde Sparta a Slavia obrázek

Včerejší večerní zápasy uzavřely 2. hrací den Ligy mistrů, což znamená, že už dnes večer se můžeme těšit na zápasy Evropské ligy, které přinesou i duely českých klubů, konkrétně dvou pražských S.

Jedno velké překvapení se ve středeční večer událo. Slavné PSG podlehlo velkým rozdílem 1:4 Newcastle United FC. V ostatních duelech favorité potvrdili svou roli a braly důležité body do dalších bojů. Skupina F ale bude zřejmě dost zamotaná, protože po výhře Newcastlu je právě tento klub na průběžném prvním místě. Hned za ním je PSG. Třetí místo aktuálně bere AC Milán a až čtvrtá je BVB.

Z pohledu českých fanoušků ale bude dnešní večer ještě zajímavější. Odehraje se celkem 16 zápasů. Osm z nich začne v 18:45 a dalších osm ve 21:00. Už v 18:45 bude hrát Sparta proti Real Betis, který o víkendu zničil Valencii 3:0. V zápase od 21:00 se představí Slavia proti soupeři FC Tiraspol. Ať už vás zajímaví utkání českých klubů nebo jste fanouškem jiného celku bojujícího v Evropské lize, dnes večer sledujte fotbal živě a nenechte si ujít zápas ve zřejmě druhé nejprestižnější fotbalové lize.

X