Liga mistrů
4.října 2023

Liga mistrů: dnes opět živě od 18:45 a 21:00

Liga mistrů: dnes opět živě od 18:45 a 21:00 obrázek

Nejslavnější fotbalová liga pokračuje i dnes večer a vy můžete být u toho. Další porce zápasů, která ukončí 2. hrací den napoví vývoji v základních skupinách. Po dvou zápasech ještě nebude mít nikdo postup jistý, ale my už budeme vědět, kdo k němu má dobře nakročeno a kdo bude muset ještě hodně zabrat.

Úterní zápasy nabídly některé očekávané výsledky, ale i jiné, naprosto překvapivé. Pro stručné a rychlé zopakování můžeme zmínit Manchester United, který padl 3:2 a ještě si odnesl červenou kartu nebo například Arsenal, který svému soupeři podlehl 2:1. Roli favorita potvrdil Bayern i Real Madrid. Oba tyto cely ale zvítězily nejmenším možným rozdílem. Konkrétně 2:1 Bayern, resp. 3:2 Real. Své hubené vítězství o jeden gól získal i Inter, kterému k tomu stačil jediný gól.

Tolik ke včerejšímu dění a nyní se plně můžeme soustředit a těšit na dnešní zápasy, které začínají v obvyklé časy. První dva už v 18:45, kdy může být atraktivní zejména Atlético Madrid. Ostatní duely budou mít svůj první výkop v klasických 21:00 a představí se PSG, Barcelona a další velkokluby. Buďte u toho s námi.

X