Fotbal
28.července 2022

Slavia se Spartou opět v akci. Druhé předkolo Konferenční ligy živě

Slavia se Spartou opět v akci. Druhé předkolo Konferenční ligy živě obrázek

Je tomu týden, co Slavia odehrála první z dvojzápasu druhého předkola Konferenční ligy a stejně tak Sparta. Také jsou tomu dva dny, kdy Plzeň porazila Helsinky rozdílem třídy 5:0. Dnes je ale další den, další zápas a další nová výzva. Sledujte ji online.

Plzeň má návrat do Evropy jistý, ale sebevědomě říká, že ještě nekončí. Sparta i Slavie budou muset dále bojovat. Konkrétně dnes to bude v druhém předkole Konferenční ligy a půjde už o odvetný zápas, takže bude potřeba brát ohled na výsledek předchozího zápasu.

Sparta se bude snažit přejít přes norský Viking FK. V prvním zápase byla aktivnější, ale gól nevstřelila, takže se bude začínat od nuly. Odveta se bude hrát na Letné. Sparta je tedy v mírně nevýhodné pozici. Pokud ale vstřelí o gól více než soupeř, nebude pochyb o jejím postupu.

Slavia má za soupeře gibraltarský St Joseph's FC, pro který byl už postup do třetího předkola takřka zázrak. Nemůžeme tedy očekávat nic jiného, než postup Slavie, ale až samotný zápas rozhodne. Oba duely můžete sledovat živě od 19:00.

X