Fotbal
25.listopadu 2021

Evropská a Konferenční liga: Slavia živě v 18:45, Sparta a Jablonec ve 21:00

Evropská a Konferenční liga: Slavia živě v 18:45, Sparta a Jablonec ve 21:00 obrázek

Máme za sebou další hrací den Ligy mistrů a to znamená, že se dnes můžeme těšit na další velké drama, protože je před námi Evropská a Konferenční liga, ve kterých hrají i české kluby. Už od 18:45 se představí Slavia a od 21:00 nastoupí Sparta a Jablonec.

Konferenční liga

Kdo by chtěl sledovat dnešní zápasy od samého začátku, nebude mu stačit usednout k živému přenosu v 18:45, jak jsme zvyklí u Ligy mistrů a Evropské ligy. První zápasy se totiž v Konferenční lize hrají už od 16:30. Pro nás bude ale zajímavé především utkání od 18:45 ve kterém Slavia vyzve Feyenoord. Vzhledem k tomu, že Feyenoord má 10 bodů a Slavia 6, tak nebude možné, aby se Slavia dostala na první místo tabulky, ale body by získat potřebovala, protože jen o dva body méně než Slavia, tedy 6, má Macc Haifa. V případě prohry Slavie a výhry Macc Haify by Slavia propadla na 3. místo. Jak zápas dopadne a jak se bude vyvíjet můžete sledovat živě od 18:45.

Druhým zajímavým utkáním z pohledu českého diváka bude utkání Konferenční ligy od 21:00 ve kterém nastoupí Jablonec proti Alkmaaru. Situace ve skupině je podobná jako v případě Slavie. Alkmaar má na prvním místě bezpečný náskok. Druhý Jablonec by ale potřeboval bodovat, aby ho nepředstihli stále remizující Randers, kterým remízy vynesly už 4 body. I tohle utkání doporučujeme sledovat živě, a to buď prostřednictvím placených kanálů, sázkových kanceláří nebo jiným způsobem.

Evropská liga

Svou porci zápasů nabídne i Evropská liga, ve které momentálně působí jen jeden český klub. Atraktivní jistě bude například i utkání West Hamu od 18:45, ale české fanoušky bude zřejmě opět nejvíce zajímat zápas od 21:00 ve kterém Sparta vyzve Rangers. A půjde skutečně o klíčovou bitvu, protože Sparta i Rangers mají shodně bodů a jsou v tabulce na druhém, respektive třetím místě. První je Lyon s bezpečným náskokem po sérii výher. A protože jde o předposlední skupinový zápas, bude pro Spartu důležité bodovat. Na půdě Rangers to ale bude mít velmi těžké. Nenechte si ujít průběh tohoto již předem vyhroceného utkání.

X