Liga mistrů
24.listopadu 2021

Liga mistrů: živě dnes od 18:45 a 21:00

Liga mistrů: živě dnes od 18:45 a 21:00 obrázek

Máme za sebou první část 5. hracího dne, kdy se odehrálo 8 zápasů a dnes je před námi další porce 8 zápasů. Jako vždy začnou dva z nich v 18:45 a ostatní ve 21:00.

Po dnešním dnu bude zbývat poslední hrací den, který definitivně rozhodne o postupujících ze skupinové fáze Ligy mistrů. Včera jsme mohli sledovat několik velmi odlišných utkání. Například duel Barcelona Benefica nepřinesl ani jeden gól, ale naopak zápas Young Boys s Atlantou přinesl gólů hned 6. Na každé straně tři, takže byla výsledkem remíza. Odlišný vývoj mělo i utkání Chelsea s Juventusem. Padly 4 góly a všechny do branky Juventusu, takže Chelsea pohodově zvítězila.

Co nás čeká dnes? Opět zajímavá podívaná. Vybrat si můžete z těchto zápasů:

18:45
Besiktas - Ajax
Inter - Šachtar

21:00
Atl. Madrid - AC Milán
Club Bruggy - RB Lipsko
Liverpool - FC Porto
Manchester City - PSG
Sporting - Dortmund
Š. Tiraspol - Real Madrid

Mezi atraktivní bude patřit utkání Manchester City s PSG. Půjde o bitvu o průběžné první místo ve skupině. Naopak Ajax zatím drží sérii výher a Besiktas sérii proher, takže by mělo být jasno, nicméně ve stejné skupině se BVB se Sportingem utká o druhé místo ve skupině, protože oba týmy mají momentálně shodný počet bodů. Ať už si vyberete jakýkoli zápas, nenechte si ujít ani minutu a sledujte Ligu mistrů online.

X