Fotbal
10.srpna 2021

Fotbal online: životně důležitý zápas obou pražských S už dnes večer

Fotbal online: životně důležitý zápas obou pražských S už dnes večer obrázek

Dnešní večer rozhodne o dalším bytí nebo nebytí pražské Sparty i Slavie v dalším boji o účast v Lize mistrů. Ve hře je prestiž, ale i finance. Oba celky ale budou dotahovat neúspěch z prvních zápasů.

Před týdnem zažili fanoušci Sparty zklamání. Podobně na tom byli i příznivci Slavie. Oba celky totiž podlehly svému soupeři. Ferencváros porazil Slavii 2:0 ačkoli zřejmě nebyl lepším týmem na hřišti. A Monako stejným výsledkem (2:0) porazilo Spartu.

Vzhledem k tomu, že se dnes budou hrát odvetné zápasy a jsme v kvalifikační části Evropských soutěží, půjde prakticky o všechno. Pokud chce Sparta nebo Slavie pomýšlet na další postup, musejí bezpodmínečně vyhrát. Zda to bude v prodloužení je jedno, ale je potřeba v základní části hrací doby vstřelit o 2 góly více než soupeř. To by zajistilo další čas navíc. Hladkou výhru ale zajistí jen rozdíl 3 gólů.

Slavia bude hrát na domácím hřišti a pro dnešní zápas bude favoritem. Její počínání je možné sledovat od 19:00. Sparta bude v opačné roli, ale šanci rozhodně má. Překvapit může. Proti Monaku nastoupí ve 20:00. V České televizi budete ale oba zápasy hledat marně.

Zápas Slavie - Ferencváros i Sparta - Monako bude možné sledovat na placených TV kanálech nebo jako živý online přenos na internetu, který je zdarma, ale ne vždy je snadné ho najít. Textovou reportáž z obou zápasů pak nabízí Sport.cz

X