Liga mistrů
3.srpna 2021

Další fotbalové drama už dnes večer! Boj o Ligu mistrů online

Další fotbalové drama už dnes večer! Boj o Ligu mistrů online obrázek

Čtyři české fotbalové týmy mají šanci, že si v této sezoně zahrají v některé z evropských pohárových soutěží. Jedním z nich je Sparta, která dnes odehraje životně důležitý zápas.

Ve hře je Liga mistrů, Evropská liga i Konferenční liga a o účast v nich stojí Sparta, Slavia, Jablonec a Plzeň. A právě dnes večer začne od 19:00 svůj boj Sparta, když se ve 3. předkole Ligy mistrů utká s Monakem. Sledovat živě můžete textovou reportáž na Sport.cz. Online přenos nabízí stanice Sport1 a TV Tipsport. Na internetu ale jsou jako obvykle i online streamy.

Sparta před týdnem dokázala postoupit přes Rapid Vídeň. Nyní před sebou Pražané mají silný celek, jež v uplynulém ročníku obsadil třetí místo francouzské ligy. Zápas začíná v 19:00 a hrát se bude na hřišti Sparty. Odveta bude na hřišti soupeře. V případě postupu se Sparta (nebo Monako) utká s vítězem duelu Genk - Šachtar Doněck o přímý postup do základní skupiny Ligy mistrů.

O dalších zápasech vás ještě budeme informovat. Rozhodně ale bude stát za pozornost utkání Férencváros - Slavia, které bude možné sledovat ve středu od 20:00 na O2 TV. A také čtvrtek, který nabídne utkání Jablonec - Celtic. To bude možné od 17:45 sledovat v České televizi, anebo pak od 20:45 New Saints - Plzeň.

X