Liga mistrů
28.července 2021

Odveta v boji o Ligu mistrů je tady! Sparta - Rapid Vídeň živě dnes večer

Odveta v boji o Ligu mistrů je tady! Sparta - Rapid Vídeň živě dnes večer obrázek

Už dnes večer se odehraje další z klíčových utkání, které rozhodnou, kdo se probojuje do základní části Ligy mistrů a dosáhne tím na nejen velký fotbalový úspěch, ale také nemalé finanční prémie. Svůj zápas má před sebou Sparta Praha, která na domácí půdě vyzve Rapid Vídeň.

Fotbalovým fanouškům jistě dnešní plánovaný zápas nemohl utéct, ale ti ostatní v záplavě olympijského sportu mohou neolympijský fotbalový zápas trochu upozadit, což by ale byla škoda, protože se bude na co dívat. Sparta na půdě svého soupeře nejdříve senzačně vedla díky gólu ze 3. minuty, jenže svou dobrou hru, kdy nedávala soupeři mnoho šancí si udržela jen v prvním poločasu. Ve druhém se dvakrát prosadil soupeř a z nadějně rozehraného utkání Sparta nezískala ani bod.

Minulý zápas ale ukázal, že Rapid Vídeň je hratelný soupeř a když Sparta předvede hru z prvního poločasu minulého zápasu, může pomýšlet na postup. S novým pravidlem, kdy nerozhoduje gól na hřišti soupeře jsou počty naprosto jednoduché. Spartě chybí jeden gól, aby se prodlužovalo. Rapidu stačí remíza k postupu. Ale právě kapitán Rapidu se nechal slyšet, že ačkoli jim remíza skutečně stačí, rozhodně chtějí vyhrát.

Trenér Vrba má už jasno o kostře základní sestavy. Na křídlech je to ještě rébus, který ale bude muset během několika hodin vyřešit, protože zápas začíná už dnes od 20:30 a vy si můžete jeho živý přenos vychutnat na placených komerčních kanálech nebo v internetových vysíláních a streamech, jež tento zápas nabízejí.

Dnes jde o druhé kolo kvalifikace. V tom následujícím, tedy třetím se vítěz duelu Rapid - Sparta utká s týmem AS Monaco, a to nejdříve 3.8.2021 na hřišti soupeře a pak 10.8.2021 na domácí půdě. Do základních skupin Ligy mistrů týmy rozdělí rozlosování, které proběhne 26.8.2021. Dnes se ale rozhodne o tom, zda Sparta půjde do dalšího předkola nebo ne. Fandit můžete u své televize nebo online přenosu!

X