Fotbal
22.července 2021

Fotbal online! Německo proti Brazílii na OH, Plzeň a Slovácko v kvalifikaci Evropské konferenční ligy

Fotbal online! Německo proti Brazílii na OH, Plzeň a Slovácko v kvalifikaci Evropské konferenční ligy obrázek

Fotbaloví fanoušci se dnes zřejmě neodtrhnou od svých televizí nebo počítačů, protože nás čekají hned 3 zajímavá utkání.

Už od 13:30 můžete na stanici Eurosport 1 sledovat online atraktivní odvetu. Dost možná jedno z nejzajímavějších fotbalových utkání celé olympiády a odehraje se ještě před samotným zahájením. V jedné ze základních skupin se potká Německo s Brazílií, jež obhajuje prvenství. Právě tato dvojice před pěti lety sehrála finále, které vyvrcholilo až penaltami. Tu rozhodující proměnil Neymar a zajistil Brazílii první zlatou medaili z olympiády ve fotbale. V akci dnes můžeme vidět i Španělsko, které je dalším adeptem na olympijské medaile.

Ačkoli bude výše zmíněný duel velmi zajímavý, a i mnoho českých fanoušků si ho se zájmem pustí a od 13:30 bude online sledovat fotbal z Japonska, tak z českého pohledu budou nejspíše zajímavější večerní zápasy. Od 19:00 bude hrát 2. předkolo Evropské konferenční ligy FC Plzeň. V Doosan Aréně jí bude soupeřem Dynamo Brest. Ve stejnou dobu bude svou kvalifikaci hrát i Slovácko, které vyzve Lokomotiv Plovdiv. Z českého pohledu se bude hrát o body do koeficientu, takže je výhra českých týmů v zájmu všech fanoušků, kteří chtějí právě svůj klub v evropských pohárech.

X