Evropská liga
18.února 2021

Evropská Liga pokračuje. Slavia vyzve na domácím hřišti Leicester. Sledujte živě!

Evropská Liga pokračuje. Slavia vyzve na domácím hřišti Leicester. Sledujte živě! obrázek

V úvodním kole vyřazovací části vyzve český mistr Slavia Praha anglický Leicester. Utkání Evropské ligy začíná již v 18:55 a vy ho můžete sledovat živě online. Živé přenosy Evropské ligy pak nabídte také ČT Sport.

Vítěz české fotbalové ligy SK Slavia Praha vyzve na v Edenu anglický Leicester. Samozřejmě, že favoritem utkání je anglický Leicester, který mimo jiné o víkendu v domácí Premier League porazil vítěze Ligy mistrů z roku 2019 tým Liverpool a aktuálně je v již zmiňované anglické lize na třetím místé. Každý slávistý fanoušek však bezesporu věří, že sešívaní dokáží překvapit favorizovaného soupeře a nemálo z nich věří v jasnou výhru slavistického výběru. Podaří se Slavii získat skvělou výchozí pozici pro odvetný zápas v Anglii?

Důvěra fanoušků SK Slavia Praha je však namístě. Vždyť sešívaní jsou v jarní části pohárových soutěží podruhé za poslední tři roky. V předloňském ročníku Evropské Ligy dokonce zastihli Genk a Sevillu a z boje o pohár Evropské ligy vypadli až ve čtvrfinále s anglickým velkoklubem Chelsea.

Slavia Praha k tomuto utkání přistupuje jako k jednomu z nejdůležitějších a do bojů o další postup v pohárovém turnaji vloží zcela npochybně veškeré své síly. Otázkou zůstává jak anglické Lišky k tomuto utkání přistoupí. V Premier League musí aktuálně nasazovat vše co mají a bojovat o každý bod, protože je zcela jasné, že svoji aktuální pozici v tabulce Premiere League, která zajišťuje účast v Lize mistrů, si bude chtít Leicester urdžet. Angličané zároveň stále mohou myslet na zisk titulu v anglické Premier League. Podle trénera Slavie, kterým je Jindřich Trpišovský, má Slavia šanci a mohla by v evropských barvách opět zazářit. Utkání Slavia Leicester začíná v 18:55. Buďte u toho a sledujte fotbal živě!

X