Evropská liga
3.prosince 2020

Evropská liga: Udělá dnes Slavia poslední krok do jarní fáze? Šanci na postup má také Sparta

Evropská liga: Udělá dnes Slavia poslední krok do jarní fáze? Šanci na postup má také Sparta obrázek

Slavia dnes může odčinit úvodní porážku ze skupinové fáze Evropské ligy, kdy na izraelské půdě padla 1:3. V dnešním předposledním zápase skupiny C si může zajistit postup do jarní fáze Evropské ligy. K jistému postupu jí stačí v posledních dvou zápasech vybojovat jeden bod, ale když se jí bude dařit, může skupinu i vyhrát. Zápas Slavie a Hapoelu začíná dnes ve 21:00 a můžete ho sledovat na ČT Sport.

Sparta má ve skupině H poněkud horší pozici, takže pro postup bude muset v dnešním zápase porazit domácí Lille. Lille je v čele skupiny s 8 body za dvě výhry a dvě remízy. Sparta je v tabulce třetí a má 6 bodů za dvě výhry nad Celticem. V prvním vzájemném zápase Sparta prohrála na Letné 1:4. Ve francouzském Lille nastoupí Sparta v 18:55.

Liberec čeká zápas v belgickém Gentu. Liberecký Slovan je ve skupině L na třetím místě, ale má pouze jednu výhru za 3 body a to právě proti Gentu, který porazil 1:0. Liberec už nemá šanci na postup ze skupiny, ale stále hraje o body do koeficientu a nějaké ty peníze. Zápas Liberce v Gentu začíná v 18:55.

X