Evropská liga
27.října 2020

EL ŽIVĚ: Spraví si Sparta se Slavii svou reputaci a zůstane Liberec na vítězné vlně?

EL ŽIVĚ: Spraví si Sparta se Slavii svou reputaci a zůstane Liberec na vítězné vlně? obrázek

Dnes budou opět fanoušci českého fotbalu přilepeni ke svým monitorům a televizím, protože se hrají hned 3 zápasy Evropské ligy, ve kterých figuruje český tým. První hrací den skončil pro Českou republiku souhrnně 1:2. Jeden český tým svůj zápas vyhrál, zbylé dva týmy prohrály. Zápasy minulého týdne ale není potřeba připomínat, protože výsledky i sestřihy toho nejlepšího naleznete na webu. Nyní je před námi další várka zápasů, takže předchozí výsledky nemusejí nic znamenat.

Sparta vyzve silného soupeře, kterým je AC Milán. Jejich zápas můžete sledovat živě už od 18:55. Ve svém prvním zápase Evropské ligy si AC Millán poradil 3:1 s Celticem, zatímco Sparta podlehla 1:4 Lille.

V druhém utkání s českou účasí se představí Liberec, který ve shodném čase jako Sparta, tedy od 18:55, nastoupí proti CZ Bělehradu. V minulém zápase Liberec překvapil a zvítězil 1:0 nad Gentem. CZ Bělehrad naopak prohrál 0:2 s Hoffenheimem, takže si bude chtít spravit reputaci, ale Liberec možná bude hrát v euforii z minulého zápasu, takže se i v tomto utkání máme na co těšit.

Posledním zápasem druhého hracího dne Evropské ligy s českou účastí je duel Slavie s Leverkusenem, který před týdnem porazil hladce 6:2 Nice. Slavia si ale bude chtít spravit jméno, protože prohrála 1:3 s Beer Ševou. Poslední jmenovaný zápas můžete sledovat živě od 21:00.

Sledujte s námi Evropskou ligu za účasti českých týmů a nenechte si ujít ani jeden gól!

X