Evropská liga
22.října 2020

Evropská liga ONLINE: Slavia od 18:55, Sparta a Liberec od 21:00

Evropská liga ONLINE: Slavia od 18:55, Sparta a Liberec od 21:00 obrázek

Máme za sebou první hrací den Ligy mistrů, takže je logické, že dnes bude následovat Evropská liga. Liga mistrů několik překvapení nabídla už v prvním hracím dni, ale všechny zápasy se musely obejít bez účasti českého týmu. Z pohledu českého diváka bude dnes večer fotbal daleko atraktivnější, protože se představí hned tři české týmy.

Podle predikcí sázkových kanceláří a médií se zdá, že by Slavia ve svém utkání měla být favoritem, ale Sparta a Liberec mohou spíše překvapit. Potíže s marodkou, respektive s koronavirem ale trápí prakticky všechny týmy, takže skutečný vývoj utkání může být opravdu překvapivý. Nenechte si ujít zápasy Evropské ligy s českou účastí!

Slavia od 18:55

V dřívějším utkání, které začíná už v 18:55 se představí Slavia, která vyzve svého izraelského soupeře Hapoel Beerševa Football Club, který místní nejvyšší soutěž vyhrál už pětkrát. Ve stejném čase nastoupí k utkání i AS Řím, Neapol, Arsenal nebo Leverkusen.

Sparta a Liberec od 21:00

Druhá várka zápasů začne ve 21:00 a v tuto dobu do prvního hracího dne Evropské ligy vstoupí i další dva čeští zástupci. Sparta vyzve Lille a Liberec Gent. Souběžně s nimi bude hrát i AC Milán, Villarreal nebo Tottenham.

Utkání Sparty nabídne Česká televize online, ale ostatní zápasy musí český divák hledat na internetu. Sledovat ale můžete jakýkoli přenos například na stránkách sázkových kanceláří nebo u poskytovatelů placených kanálů.

X