Liga mistrů
21.října 2020

Liga mistrů ŽIVĚ: dalších 8 zápasů LM

Liga mistrů ŽIVĚ: dalších 8 zápasů LM obrázek

Včera se celkem 16 celků postavilo ke svým prvním zápasům v rámci 1. hracího dne Ligy mistrů, jež je ve fázi základních skupin. Odehrálo se 8 zápasů a Juventus například porazil Kyjev 2:0, BVB podlehlo 1:3 týmu Lazio. Chelsea hrála bezbrankové utkání se Sevillou, Barcelona převálcovala 5:1 Ferencváros, Manchester United těsně zvítězil 2:1 nad PSG. Další výsledky a sestřihy najdete zde na webu.

Dnes tu ale máme další část prvního hracího dne, kdy se dva západy odehrají od 18:55, a zbylých šest začne ve 21:00. Divácky nejzajímavější pravděpodobně bude duel Ajaxu a Liverpoolu, případně Bayernu a Atlética Madrid. Své diváky si ale jistě najdou i ostatní zápasy, které představí fotbal nejvyšší kvality v rámci možností, které tato doba umožní.

Vybrané zápasy je možné sledovat online v psané reportáži na sport.cz. Další budou dostupné na placených televizních kanálech a ostatní v online streamech na internetu. Využít též můžete sázkové kanceláře, které nabízejí online přenosy Ligy mistrů nebo jiné zdroje na internetu, které ligu mistrů živě poskytují.

X