Liga mistrů
22.září 2020

Slavia - Midtjylland: souboj o Ligu Mistrů

Slavia - Midtjylland: souboj o Ligu Mistrů obrázek

Už dnes se utká pražská Slavia na svém domácím stadionu s dánským celkem Midtjylland. Jde o poslední fázi předkola Ligy Mistrů a vítěz dvojzápasu si podzim zpestří souboji s nejlepšími fotbalovými týmy světa.

Úřadující mistr nejvyšší dánské ligy Midtjylland v předchozích předkolech vyřadil Ludogorec nebo švýcarské Young Boys. Midtjylland je ve fotbalových kruzích známý díky svému inovátorskému přístupu k moderním technologiím. Je to totiž jeden z týmů, který má k dispozici špičkové datové centrum, ve kterém se analyzují zápasy soupeřů a na základě získaných dat se přizpůsobuje trénink zaměřený na soupeře. V tomto ohledu se jedná o jeden z nejšpičkovějších týmů a na hru svého soupeře jsou vždy dobře připraveni.

Slavia hraje na domácím stadionu, kde je sice nepoženou fanoušci (hraje se bez diváků), ale výhoda znalosti domácího stadionu je na její straně. Trenér Trpišovský je také známý svou důkladnou taktickou přípravou na soupeře a tak dnes uvidíme, zda přinese výhodu analytické oddělení Midtjyllandu nebo příprava hráčů Jindřichem Trpišovským.

Z pohledu kvality kádru by měla být Slavia favoritem utkání, ale je tady předpoklad, že dánský soupeř se bude snažit "sešívaným" hru znechutit co to jen půjde.

Bookmakeři sázkových kanceláří věří českému mistrovi v kurzu 1.68. Na výhru Midtjyllandu je vypsán kurz 5.68.

Zápas můžete sledovat od 21:00 na O2 TV.

X