Liga mistrů
17.srpna 2020

Liga mistrů vrcholí! Dnes od 21:00 hraje Lipsko proti PSG. Podívá se Schick do finále? obrázek

V prvním se dvou semifinále Ligy mistrů se utká RB Lipsko proti PSG. Opět se bude hrát jen jeden zápas na neutrální půdě. Utkání můžete sledovat živě dnes od 21:00.

RB Lipsko mělo ve čtvrtfinále za soupeře Atlético Madrid. Po bezbrankovém prvním poločase šlo do vedení Lipsko, ale Atlético záhy vyrovnalo. Rozuzlení přinesla 88. minuta, kdy se Lipsko dostalo do těsného vedení, které udrželo až do konce a zajistilo si tím postup do semifinále.

PSG ve čtvrtfinále své letošní účinkování v Lize mistrů málem ukončilo, protože Atlanta od 26. minuty vedla o jeden gól. Vyrovnání přinesla až 90. minuta. Ve strhujícím závěru PSG přidalo gól v 93. minutě a postup získalo na svou stranu.

Vítěz duelu RB Lipsko - PSG, který se odehraje dnes živě od 21:00 se ve finále Ligy mistrů potká s vítězem zápasu Lyon - Bayern, který se odehraje zítra od 21:00. Na sestřihy všech již odehraných zápasů se můžete podívat v záložce Sestřihy.