Česká republika
31.května 2020

Fortuna liga je opět zpět! Sledujte svůj oblíbený fotbal živě online!

Fortuna liga je opět zpět! Sledujte svůj oblíbený fotbal živě online! obrázek

Každý správný fanoušek, který sleduje český fotbal živě, věřil, že se česká nejvyšší fotbalová liga vráti na obrazovky a bude možné sledovat fotbal živě opět jako přes koronavirovou přestávkou. Naše prosby byly vyslyšeny a Fortuna:Liga je zpět a s ní i prvotřídní fotbal živě u Vás doma na počítači či v televizi. Svůj oblíbený fotbal živě můžete sledovat online. Přehled utkání, které stream fotbal živě nabízí naleznete v kategorii živé přenosy v záložce fotbal živě. Filtrovat můžete jen utkání Fortuna Ligy.

Ačkoli Váš oblíbený sport utlumila vládní nařízení a sledovat fotbal živě nebylo nějaký čas vůbec možné, protože se jednoduše žádný nehrál, naše nejvyšší fotbalová soutěz je zpět v plné parádě - jen v trošku omezeném módu, tedy alespoň, co se vyprodaných stadionů týče. Bohužel hrozba nákazy a šíření koronaviru je stále velká, není tak možné sledovat fotbal živě přímo na stadionu. I proto jsou tu živé přenosy, které nabízí fotbal živě. Sledovat Fortuna Ligu můžete online nebo si můžete pustit ČT Sport živě, kde jsou některá utkání vysílána. Zbytek nabízí stream O2 Sport.

Fortuna:Liga ožila 26.5.2020, kdy se odehrálo 25. kolo. V tomto kole mohli diváci sledovat živě například utkání Sparta Praha vs. Victoria Plzeň nebo duel Mladá Boleslav vs. Slavia Praha. O víkendu pak následovalo 26. kolo, ve kterém si fotbalový fanoušci dvou zatím nejproduktivnějších celků Slavia a Victorky přišli na své. Slavia Praha nadělila Jablonci pět branek, zatímco Jablonec na tuto smršt nedokázal vůbec odpovědět a FC Victoria Plzeň předvedla své umění proti Mladé Boleslavi, kterou hráči západočeského týmu převálcovali 7:1.

Doufejme, že pandemie koronaviru se nebude dlouho opakovat a další kola naplánovaná na červen se odehrají a vy tak o svůj oblíbený fotbal live nepřijdete.

X