Liga mistrů
10.prosince 2019

Borussia Dortmund - SK Slavia Praha dnes od 21:00

Borussia Dortmund - SK Slavia Praha dnes od 21:00 obrázek

Postup už z toho nebude, ale přesto parta okolo Součka bude bojovat ze všech sil za dobré jméno českého fotbalu a především Slavie. I přes předchozí statečné výkony už má Slavia v tabulce jisté poslední místo. Dokud ale nezazní závěrečný hvizd, tak je vždy za co bojovat a stejně tak tomu bude i tentokrát. Souček se těší na nejlepší atmosféru své kariéry a doufá, že se mu, a také jeho spoluhráčům, nerozklepou kolena, ale naopak je to motivuje k nejlepšímu výkonu.

Zatímco Souček a další hráči ze seniorské sestavy se chystají ke svému poslednímu účinkování v Lize mistrů, mladíci mají poměrně velkou šanci na senzaci. Ke svému utkání nastoupí od 16:00, a pokud neprohrají, postoupí senzačně dál. Už si připsali skalpy Barcelony (3:2), Dortmundu (1:0) i Interu (4:1), ale teď je tu zápas nejtěžší. Přímý souboj o postup. Největší hrozbou pro Slavii je útočník Moukoko, který má africké kořeny. Je mu čerstvě 15 let a v minulé sezóně se zapsal jako nejlepší střelec historie v německé bundeslize do 17 let. Hvězdou na druhé straně, tedy v červenobílém dresu, bude Brazilec Felipe, který skóroval proti Barceloně a proti Interu dokonce zaznamenal hattrick.

Zápas seniorské Slavie vysílá O2 TV. Od 20:00 běží studio Ligy Mistrů a od 20:55 samotný živý přenos utkání.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X