Liga mistrů
27.listopadu 2019

Liga Mistrů: Slavia dnes odehraje poslední domácí zápas. Jedna z posledních šancí na postup

Liga Mistrů: Slavia dnes odehraje poslední domácí zápas. Jedna z posledních šancí na postup obrázek

Dnes hraje Slavia poslední zápas na domácí půdě v Edenu. Soupeřem nejen v zápase, ale i v tabulce o postupové místo do jarní fáze evropských pohárů (Liga Mistrů / Evropská Liga) jí bude Inter Milán. Ten Inter, se kterým Slavia na jeho stadionu v úplně prvním zápase ve skupině vedla od 63. minuty po gólu Olayinky a vítězství jí uteklo až ve druhé minutě nastavení, kdy srovnal Barella. Tentokrát se ale hraje na stadionu pražské Slavie, a tak by se mohl povést i nějaký bodový zisk. Pokud chce Slavie pomýšlet i na jarní fázi evropských pohárů, potřebuje nutně vyhrát.

Na marodce Slavie je aktuálně obránce David Hovorka, ze kterého byl v prvním vzájemném zápase nešťastný Romel Lukaku, jistý zatím není start Lukáše Masopusta či brankáře Ondřeje Koláře. Na straně Interu nenastoupí zranění Barella, Politano a Snachez.

Vzhledem k tomu, že se jedná o poslední domácí zápas podzimní části Ligy Mistrů, očekáváme vyprodaný Eden a výbornou atmosféru, která by měla pomoci Slavii k vítězství v zápase a ke třem bodům do tabulky.

Zápas vysílá O2 TV a začíná v 21:00.

X