Liga mistrů
22.října 2019

Liga mistrů: Svátek v Praze - sledujte živě Slavia Praha - FC Barcelona! Dnes od 21:00!

Liga mistrů: Svátek v Praze - sledujte živě Slavia Praha - FC Barcelona! Dnes od 21:00! obrázek

Fanoušci fotbalu a speciálně pak fanoušci pražského týmu SK Slavia Praha se konečně dočkali opravdového fotbalového svátku. Do Prahy přijede jeden z nejlepších týmu planety - katalánský velkoklub FC Barcelona, za kterou doufejme nastoupí i úřadující nejlepších hráč světa Lionel Messi! V základní skupině Ligy mistrů změří oba týmy své síly v ve středu od 21:00. Živé přenosy SK Slavia Praha vs. FC Barcelona můžete sledovat živě - online stream nabízí O2TV online!

Výběr sešívaných už za malou chvíli nastoupí do utkání exkluzivní třídy, které bude zcela jistě sledovat živě opravdu velké množství fanoušků nejen pražské Slavie, ale také mnoho příznivců katalánského týmu FC Barcelona, který je již od včerejška v Praze a dnes o 21:00 změří síly s úřadujícím českým mistrem. Opravdu velké množství televizních stanic, novinářů a možná milióny fanoušků budou dnes směřovat svoji pozornost na duel Slavia Praha - FC Barcelona, který hostí Sinobo Aréna.

Je zcela zřejmé, že kapacita stadionu je zcela naplněna a fotbal živě tak bude přímo na stadionu sledovat bezmála 21.000 diváků. Mnoho dalších také využije možnost sledovat živé přenosy online, které nabízí například O2TV, která právě tento zápas nabídce jako źivé vysílání. Pokud máte k dispozici O2TV, pak i vy můžete sledovat tento skvělý fotbal živě. Toto utkání při zaplacení speciální balíčku můžete sledovat online, prostřednictvím zmiňované O2 TV.

Co myslíte, dočká se fotbalový svět senzace a všechny sportovní zpravodajství zítra zaplní pražská Slavia? Recept na tuto slávu je jednoduchý - stačí porazit favorizovanou Barcelonu v čele s Lionelem Messim. Pokud by se sešívaným povedlo jasného favorita porazit bylo by to zcela určitě jedno z největších překvapení letošní základní části ligy mistrů. Co si budeme říkat ve fotbalu není nic nemožné, což pražané ukázali při svém první vystoupení v základní části ligy mistrů, když mále porazili Inter Milán.

Dle slov sportovní analytiků by Barcelona měla do dnešního duelu se Slavií nastoupit v plné síly, protože prý nechce dovolit hru o případný postup Slavie do dalších kol Ligy mistrů. Připomínáme, že FC Barcelona při svém prvním duelu v základní části Ligy mistrů pouze remizovala s Borussií Dortmund, takže potřebuje bodovat naplno. To samé samozřejmě platí pro pražskou Slavii, pokud by chtěli sešívaný pomýšlet na možnost postupu ze základní části.

Přehled dnešní utkání naleznete v odkazu:

Všechny aktuální živé přenosy

X