Liga mistrů
25.září 2019

Liga Mistrů: SK Slavia Praha nastoupí v dalším kole Ligy mistrů doma proti týmu Borussia Dortmund!

Liga Mistrů: SK Slavia Praha nastoupí v dalším kole Ligy mistrů doma proti týmu Borussia Dortmund! obrázek

Houževnatý mistr české Fortuna: Ligy z minulé sezóny - pražský tým SK Slavia Praha předvedl v prvním kole základní části Ligy mistrů skvělý výkon a do poslední minuty základní hrací doby dokonce vedl na italským týmem Inter Milán. Utkání v nastavení nakonec skončilo jen remízou, ale pražští fotbalisté nebyli daleko od senzace. V dalším kole Ligy mistrů se SK Slavia Praha představí na domácím hřišti, kde bude hostit německý tým Borussia Dortmund, který je známý nejen skvělou choreografií, jakou jeho fanoušci umí předvést, ale také výbornou a údernou hrou. Povede se sešívaným opět soupeře zaskočit a nekompromisně urvat další body?

V úvodní duelu Champions League předvedli fanoušci Borussie Dortmund opravdu excelentní představení. Při nástupu svých oblíbenců na hřistě proti týmu FC Barcelona vyhodili fanoušci na vyhlášené jižní tribuně do vzduchu tisíce žluto-černých konfetových papírku a vytvořili nápis BVB. Tyto pomalu padající papírky tak vytvořili jeden z nejlepších momentů v historii fandění na fotbalových utkání. Fanoušci německého týmu tak opět dokázali celému fotbalovému světu, že patří mezi ty nejlepší. Zda ti, kteří přijedou ve středu do Prahy předvedou podobnou podívanou můžeme jen hádat, ale je naprosto jasné, že 10. prosince, kdy hraje pražská SK Slavia Praha na stadionu Borussie bude atmosféra perfektní.

Pokud chcete i Vy sledovat online stream Liga mistrů, můžete využít některý z přenosů v kategorii živé přenosy - Liga mistrů online. Sledovat online stream Liga mistrů a tím pádem i utkání Slavia Praha :  Borussia Dortmund živě, můžete online z pohodlí svého domova. Sledovat fotbal živě můžete také na tabletu nebo chytrém telefonu.

Liga mistrů startujte opět již v úterý 1.10.2019, kdy se hraje osm utkání - mimojiné například obhájce titulu Real Madrid nastoupí proti týmu Club Brugge, Juventus, za který aktuálně působí i Cristiano Ronaldo, změří síly s Leverkusenem. V druhém hracím dni pak nastoupí od 18:55 Slavia proti Dortmundu a od 21:00 můžete sledovat živě utkání Barcelona : Inter Milán.

Podívejte se na video záznam perfektní choreografie, kterou fanoušci připravili při utkání BVB se španělským týmem FC Barcelona:

X