Česká republika
28.července 2019

FOTBAL: Po třetím kole vede tabulku opět Slavia, kterou na 1 den vystřídala FC Viktoria Plzeň!

FOTBAL: Po třetím kole vede tabulku opět Slavia, kterou na 1 den vystřídala FC Viktoria Plzeň! obrázek

Třetí kolo české nejvyšší fotbalové soutěže nabídlo bohatý program. Hned v pátek změřili své síly týmy Baník Ostrava a Teplice (0:1). V sobotu jste pak mohli sledovat v rámci streamu fotbal živě utkání Příbram - Bohemians (3:2), Zlín - Liberec (2:1) a FC Viktoria Plzeň - Karviná (3:2).

Plzeň se po vyhraném sobotním utkání přesunula na vedoucí příčku tabulky Fortuna:Ligy. V neděli pak program třetího kola pokračoval utkáním Jablonec - Slovácko (6:0), Mladá Boleslav - Opava (3:1) a Slavia - Olomouc (1:0). V pondělí se ještě odehraje poslední zápas třetího kola - České Budějovice - Sparta Praha.

Na čele tabulky se tak v tomto kole děly malé změny, když druhá FC Viktoria Plzeň přeskočila na jeden den pražskou Slavii, ale právě Slavia Praha, si díky těsné výhře (1:0 nad Olomoucí - gól dával Coufal) vzala vedení nejvyšší fotbalové soutěže zpět. Výhru však měla s odřenými uši, protože v nastaveném čase kopal hostující Houska penaltu, ale trefil pouze tyč.

Příští týden můžete opět sledovat fotbal živě a těšit se můžete na páteční duel Opava - Ostrava, který vysílá ČT4 Sport živě. V sobotu pak na utkání 1.FC Slovácko - FC Fastav Zlín, FC Slovan Liberec - SK Sigma Olomouc, Bohemians Praha 1905- FC Viktoria Plzeň a v neděli FK Teplice - FK Mladá Boleslav, MFK Karviná - SK Slavia Praha, SK Dynamo České Budějovice - FK Jablonec a AC Sparta Praha - 1.FK Příbram. Nezapomeňte, že sledovat fotbal živé přenosy můžete online z pohodlí svého obýváku a nebo můžete sledovat živé přenosy O2TV online. Nejlepší podívanou však zažijete přímo na stadionu a proto neváhejte a jděte sledovat fotbal živě přímo na nejbližší fotbalový stadion, kde se Fortuna:Liga hraje! Pro Vás ostatní nabízíme online stream: živé přenosy - fotbal źivě.

Živé přenosy FORTUNA:Liga

X