Česká republika
9.července 2019

Již tento pátek startuje opět 1. česká fotbalová liga - Fortuna:Liga! Sledujte fotbal live!

Již tento pátek startuje opět 1. česká fotbalová liga - Fortuna:Liga! Sledujte fotbal live! obrázek

Tento ročník české nejvyšší fotbalové soutěźe Fortuna:Liga (2019/2020) začíná již tento pátek 12.7 - od 18:00 hraje Jablonec vs. Bohemians. V letošním ročníku se můžete těšit na tyto týmy: 1.FC Slovácko, 1.FC Příbram, AC Sparta Praha, Bohemians Praha 1905, FC Baník Ostrava, FC Fastav Zlín, FC Slovan Liberec, FC Victoria Plzeň, FK Jablonec, FK Mladá Boleslav, FK Teplice, MFK Karviná, SK Dynamo České Budějovice, SK Sigma Olomouc, SK Slavia Praha a Slezský FC Opava.

Každý fotbalový fanoušek může opět vřele usednout na gauč k televizi a sledovat fotbal živě. V pátek totiž startuje první kolo české nejvyšší fotbalové soutěže - pro letošní ročník 2019/2020 se stejným názvem jako minulý rok: Fortuna:Liga. Živě můžete sledovat všechny utkání české nejvyšší soutěž online. Fotbal live a fotbalové výsledky naleznete pravidelně v kategorii fotbal.

Letošní první kolo můžete sledovat online již v pátek, kdy se hraje pouze jeden zápas, ale hned v sobotu a v neděli nabídne Fortuna:Liga hned tři utkání každý den (v sobotu hraje: Příbram vs. Teplice, Baník Ostava vs. Liberec a FC Viktoria Plzeň vs. Olomouc, v neděli pak: Boleslav vs. Karviná, Dynamo vs. Opava a Sparta Praha vs. Slovácko) a jako poslední se hraje zápas Zlin vs. Sparta v pondělí.

Upozornění pro fotbalové nadšence: Derby Sparta Slavia živě můžete sledovat až 21. září !!! Jak podle Vás letos dopadne derby Sparta : Slavia?

 

Jako minulý rok Vám přinášíme hned několik kanálů, v rámci kterých můžete sledovat fotbal živě přímo z pohodlí Vašeho obýváku. V rámci sportovního kanálu fotbal live můžete sledovat online i více fotbalových utkání najednou. Stačí si pouze zvolit Váš oblíbený zápas a sledovat fotbal live.

 

Fortuna:Liga online - Sledujte fotbal live ZDE

X