Evropská liga
4.dubna 2019

Slavii čekají nabité 2 týdny. Sledujte online duel s Duklou, Chelsea, Spartou i Zlínem

Slavii čekají nabité 2 týdny. Sledujte online duel s Duklou, Chelsea, Spartou i Zlínem obrázek

Fotbalisty Slavie čekají perné dny. Během dvou týdnů se utkají proti Dukle, Spartě, Zlínu a dvakrát proti Chelsea. Všechny zápasy Slavie budou k dispozici online. Kam až to dotáhne Slavia v Evropské lize?

SK Slavia Praha - FK Dukla Praha (6.4.2019 od 19:00)

SK Slavia Praha - Chelsea FC (11.4.2019 od 21:00)

SK Slavia Praha - AC Sparta Praha (14.4.2019 od 18:00)

Chelsea FC - SK Slavia Praha (18.4.2019 od 21:00)

FC Fastav Zlín - SK Slavia Praha (21.4.2019 od 17:00)

V sobotu bude Slavia bojovat v ligovém duelu proti Dukle, tam by měla Slavie mít jasnou převahu. Pak ale přijde domácí zápas proti Chelsea, kde navíc bude uzavřená část tribuny Sever (konkrétně asi 2000 míst). Vzhledem k tomu, že jde o čtvrtfinále Evropské ligy půjde o velice prestižní duel. Bude Chelsea pro Slavii znamenat konečnou a nebo se Slavia dostane i přes tohoto soupeře? Na koho se nedostane místo na stadionu bude moct sledovat online přenos zde na webu. Po duelu proti Chelsea přijde atraktivní derby se Spartou. A následovat bude odveta s Chelsea na Stamford Bridge, stadionu s kapacitou přes 41 000 diváků. A pak zpět k 1. české lize a zápasu Slavie se Zlínem.

Nabídneme Vám online přenosy všech utkání Slavie a to ať už duely 1. české ligy, tak i Evropské ligy. Slavia chce uspět na všech frontách. Povede se jí to? Sledujte online přenosy!


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X