Liga mistrů
22.března 2019

Ve čtvrtfinále Ligy mistryň Slavia remizovala s Bayernem. Odveta ve středu online! obrázek

Velmi nadějný výsledek na domácí půdě proti slavnému Bayernu a navíc nový český rekord v návštěvnosti pro utkání ženského fotbalu. První zápas čtvrtfinále Ligy mistryň mezi Slavií a Bayernem na stadionu sledovalo 6822 diváků.

Po senzačním postupu z osmifinále Ligy mistryň do čtvrtfinále dokázaly fotbalistky Slavie na domácí půdě remizovat s Bayernem 1:1. Nejdříve sice Bayern šel do vedení po gólu v 62. minutě, ale Kateřina Svitková v 73. minutě skvěle trefila míč, který ze vzdálenosti zhruba 30 metrů zaplachtil přesně do pravého horního rohu branky a bylo srovnáno na 1:1.

Odvetné utkání, které rozhodne o postupujícím do semimfinále Ligy mistryň proběhne 27.3.2019 na půdě Bayernu. Živý přenos bude možné sledovat v kategorii Živé přenosy zdarma a online.