Evropská liga
14.března 2019

Slavia hostí Sevillu. Vítěz bere desítky milionů. Kdo postoupí do čtvrtfinále Evropské ligy?

Slavia hostí Sevillu. Vítěz bere desítky milionů. Kdo postoupí do čtvrtfinále Evropské ligy? obrázek

Velký zápas. Odvetné utkání mezi Slavií a Sevillou bude bezpochyby jedním z milníků tohoto pražského fotbalového klubu. Kromě postupu do čtvrtfinále Evropské ligy se také hraje o značný finanční obnos. Zápas můžete sledovat živě od 21:00 v kategorii Živé přenosy.

Výchozí pozice je pro Slavii více než dobrá. Ze Španělska si totiž přivezla nadějný stav 2:2. Nyní by tak stačilo uhrát například remízu 0:0 nebo 1:1. I tak se ale Slavia chystá na to, že chce vstřelit gól. Sevilla je stále favoritem, ale bude na ni obrovský tlak i z vyprodaných tribun Edenu.

Podle trenéra je Slavia v defenzivě silná, ale bude klíčové vyvarovat vše individuálních chyb, které v Seville vedli k inkasovaným gólům. Utkání můžete sledovat živě na ČT sport nebo zde na webu k sekci Živé přenosy. Zápas začne ve 21:00, ale celá Tribuna sever bude na svých místech už ve 20:45, aby svým choreo vítala hráče vstupující na hřiště. Nenechte si tuto podívanou ujít a sledujte živě utkání Slavia - Sevilla.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X