Liga mistrů
13.března 2019

Ronaldo hattrickem sestřelil Atlético. Manchester City dalo 7 gólů. Co dnes předvede Barcelona?

Ronaldo hattrickem sestřelil Atlético. Manchester City dalo 7 gólů. Co dnes předvede Barcelona? obrázek

Dnes nás čekají poslední dva zápasy osmifinále Ligy mistrů. Pak už bude definitivně jasné, kdo postoupí do čtvrtfinále a kdo ne. Níže Vám přinášíme sestřih toho nejlepšího ze včerejších dvou duelů, ve kterých padlo celkem 10 gólů. A na konci článku najdete odkaz na živý přenos dnešních zápasů Ligy mistrů.

Juventus - Atlético Madrid

Nezbývalo nic jiného než se pustit do útoku. Juventus doháněl ztrátu dvou gólů, ale do zápasu vstoupil velmi aktivně a v poločase už vedl 1:0 díky Ronaldovi. Druhý poločas začal Juventus stejně aktivně a už ve 47. minutě Ronaldo zvýšil na 2:0. A těsně před koncem, v 86. minutě, z penalty zvýšil na 3:0 a zajistil za Juventusu postup.

 

Manchester City - Schalke

Favorit potvrdil svou roli a to zcela dominantním způsobem. Manchester nastřílel celkem 7 gólů a nedal Schalke žádnou šanci. Všechny góly v sestřihu!

 

Bayern - Liverpool, Barcelona - Lyon

Dnešní porce Ligy mistrů nabídne dvě utkání. Obě se hrají od 21:00 a obě mají z prvního zápasu skóre 0:0, takže můžeme čekat taktické manévry. Střetne se Bayern a Liverpool a v druhém duelu Barcelona a Lyon. Oba zápasy živě ZDE


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X