Liga mistrů
13.března 2019

Ronaldo hattrickem sestřelil Atlético. Manchester City dalo 7 gólů. Co dnes předvede Barcelona? obrázek

Dnes nás čekají poslední dva zápasy osmifinále Ligy mistrů. Pak už bude definitivně jasné, kdo postoupí do čtvrtfinále a kdo ne. Níže Vám přinášíme sestřih toho nejlepšího ze včerejších dvou duelů, ve kterých padlo celkem 10 gólů. A na konci článku najdete odkaz na živý přenos dnešních zápasů Ligy mistrů.

Juventus - Atlético Madrid

Nezbývalo nic jiného než se pustit do útoku. Juventus doháněl ztrátu dvou gólů, ale do zápasu vstoupil velmi aktivně a v poločase už vedl 1:0 díky Ronaldovi. Druhý poločas začal Juventus stejně aktivně a už ve 47. minutě Ronaldo zvýšil na 2:0. A těsně před koncem, v 86. minutě, z penalty zvýšil na 3:0 a zajistil za Juventusu postup.

Manchester City - Schalke

Favorit potvrdil svou roli a to zcela dominantním způsobem. Manchester nastřílel celkem 7 gólů a nedal Schalke žádnou šanci. Všechny góly v sestřihu!

Bayern - Liverpool, Barcelona - Lyon

Dnešní porce Ligy mistrů nabídne dvě utkání. Obě se hrají od 21:00 a obě mají z prvního zápasu skóre 0:0, takže můžeme čekat taktické manévry. Střetne se Bayern a Liverpool a v druhém duelu Barcelona a Lyon. Oba zápasy živě ZDE