Liga mistrů
11.března 2019

Ronaldo s Juventusem bude dohánět dvougólovou ztrátu proti Atléticu. Liga mistrů živě!

Ronaldo s Juventusem bude dohánět dvougólovou ztrátu proti Atléticu. Liga mistrů živě! obrázek

Vrcholí odvetné zápasy osmifinále Ligy mistrů. Již dnes odehrají další čtyři celky své odvetné utkání a rozhodne se tak o jejich postupu a nebo konci v Lize mistrů.

Manchester City - Schalke

Dnes se od 21:00 utká Manchester City a Schalke. Manchester ovládl první utkání v těsném poměru 3:2 po dramatickém zápase ve kterém hosté otočili vývoj utkání a i v deseti dokázali zvítězit. Jistě tak v odvetě půjde o zajímavé utkání. Živý přenos Ligy mistrů můžete sledovat online a zdarma na stránce živých přenosů.

Online stream: ZDE

Juventus - Atlético Madrid

Druhé utkání, které se dnes odehraje bude neméně atraktivní. Na jedné straně nastoupí Juventus s hvězdným Cristianem Ronaldem a na straně druhé Atlético Madrid, klub který má na svém kontě mnoho úspěchů a trofejí. A především má z prvního utkání náskok dvou gólů. Jenže Ronaldo se rozhodně nebude chtít s Ligou mistrů rozloučit už v osmifinále. Máme se na co těšit. Živý stream bude pochopitelně také zdarma zde na webu v záložce živé přenosy.

Online stream: ZDE

Bayern - Liverpool, Barcelona - Lyon (13.3.2019)

Poslední dvě odvetné utkání osmifinále Ligy mistrů se odehrají o den později, tedy 12.3.2019, také od 21:00. Nastoupí proti sobě Bayern a Liverpool, kde pravděpodobně půjde o vyrovnanou a taktickou bitvu, protože první utkání dopadlo 0:0. Druhý duel poměří síly mezi Barcelonou a Lyonem, tam také půjde o strategii, protože i tyto týmy v prvním utkání nevstřelily ani jednu branku. Živé streamy budou připraveny i na tyto zápasy.

Živý přenos bude připraven: ZDE

Vyjádření Cristiana Ronalda před odvetným utkáním s Atléticem:

X