Evropská liga
7.března 2019

Evropská liga ŽIVĚ: Fotbalisté Slavie vyrukují ve Španělsku na Vaclíkovu Sevillu. Osmifinále EL je tady

Evropská liga ŽIVĚ: Fotbalisté Slavie vyrukují ve Španělsku na Vaclíkovu Sevillu. Osmifinále EL je tady obrázek

Osmifinále Evropské ligy je tady. Jediným českým zástupcem v pohárech UEFA zůstala už jen pražská Slavia. Sešívaní ale budou mít nelehký úkol - vyřadit z Evropské ligy Sevillu. Sevila na domácím stadiónu neprohrává a v Evropské lize a má v domácím prostředí skóre 24:1. Slavia ale umí zahrát i venku a v minulosti potrápila v rámci EL i jiné španělské týmy (2:2 Villareal, 1:1 Valencie). Fotbalisté Slávie po vítězství v Genku jedou na vítězné vlně. V domácí soutěži od té doby neinkasovali a vždy dali minimálně 3 góly. Porovnání aktuální formy a sebevědomí obou týmů bude zajímavé a mohlo by dopadnout i překvapivým výsledkem.

18:55 Sevilla - Slavia   Online přenos ZDE

Kromě zápasu pražské Slavie u nás najdete i online streamy z ostatních utkání Evropské ligy

18:55 Din. Záhřeb - Benfica   Online přenos ZDE

18:55 Frankfurt - Inter   Online přenos ZDE

18:55 Rennes - Arsenal   Online přenos ZDE

18:55 Zenit Petrohrad - Villareal   Online přenos ZDE

21:00 Chelsea - Dyn. Kyjev   Online přenos ZDE

21:00 Neapol - Salcburk   Online přenos ZDE

21:00 Valencia - Krasnodar   Online přenos ZDE

Další živé streamy ze světa sportu najdete ZDE


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X