Liga mistrů
12.února 2019

Živé přenosy: osmifinále Ligy mistrů. Online stream všech utkání

Živé přenosy: osmifinále Ligy mistrů. Online stream všech utkání obrázek

Liga mistrů postoupila do své další části a nyní je na pořadu první várka osmifinálových zápasů. Zítra obhájce titulu, Real Madrid, vyzve Ajax a Tottenham se postaví proti BVB. Ale už dnes dojde k souboji AS Řím - Porto a Manchester United - PSG. Níže si můžete prohlédnout kompletní seznam zápasů, které se v osmifinále Ligy mistrů uskuteční.

Dnes večer dojde k velké bitvě Manchesteru United a PSG. Po odchodu trenéra Josého Mourinha se Manchesteru United skvěle daří. Naopak PSG se bude muset obejít bez své největší hvězdy - Neymara. V druhém duelu se střetne AS Řím s Portem. FC Porto nedostává moc gólů a v poslední době ani příliš neprohrává, ale i přes to je AS Řím mírným favoritem.

12.2.2019 (úterý)
AS Řím - Porto
Man United - PSG

13.2.2019 (středa)
Tottenham - BVB
Ajax - Real

 

19.2.2019 (úterý)
Lyon - Barcelona
Liverpool - Bayern

20.2.2019 (středa)
Atlético Madrid - Juventus
Schalke - Man City

Na další stránce naleznete odkaz na živé přenosy aktuálních zápasů. V každý jednotlivý hrací den bude u daného zápasu tlačítko "Sledovat živě" které vás přesměruje na seznam živých přenosů, kde bude i Liga mistrů. Pro pokračování na další stránku klikněte na Otevřít:


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X