Liga mistrů
2.října 2018

Další kolo Ligy Mistrů živě! Viktoria Plzeň bude bojovat o body na stadiónu AS Řím. Všechny zápasy Ligy Mistrů vysíláme online

Card image

Po 14 dnech je tady další kolo zápasů nejlepších fotbalových klubů - Liga Mistrů. Tentokrát si to jediný český účastník rozdá v Římě s domácím AS Řím, v jehož sestavě nastoupí i českým fotbalovým fanouškům dobře známý Edin Džeko. Ten by mohl být pro Plzeň přízrakem, protože v posledním společném měření sil nastřílel Džeko Viktoriánům hattrick. Zápas AS Řím - Viktoria Plzeň startuje dnes v 21:00.

Kromě Plzně můžete sledovat všechny živé přenosy Ligy Mistrů zdarma. Stačí si pouze vybrat online stream a sledovat fotbal živě:

Hoffenheim - Manchester City - skupina F, začátek 18:55  Sledovat živě

Juventus - Young Boys - skupina H, začátek 18:55  Sledovat živě

AEK - Benfica - skupina E, začátek 21:00  Sledovat živě

AS Řím - Plzeň - skupina G, začátek 21:00  Sledovat živě

Bayern - Ajax - skupina E, začátek 21:00  Sledovat živě

CSKA Moskva - Real Madrid - skupina G, začátek 21:00  Sledovat živě

Lyon - Šachtar - skupina F, začátek 21:00  Sledovat živě

Man United - Valencia - skupina H, začátek 21:00  Sledovat živě


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X