Liga mistrů
20.září 2018

Liga Mistrů: Fotbalisté FC Viktoria Plzeň mohli včera poprvé v historii vstoupit do Ligy Mistrů vítězně. Na domácím trávníku vedli nad CSKA Moskva po poločase hned o dva góly, ale ruský soupeř se nevzdal a v druhém poločase utkání vyrovnal. Liga Mistrů tak začala pro jediný český tým remízou 2:2.

Utkání nezačalo pro Viktorku Plzeň vůbec špatně. Od první minuty ruský tým Plzeň přehrávala a vytvářela si jednu šanci za druhou. Odměna přišla po půlhodině hry. David Limberský centroval z přímého kopu na pravé křídlo, kde míč sklepl hlavou Řezník a Michael Krmenčík rychle zakončil. Celý stadion, který sledoval tento fotbal živě, byl na nohou!

K radosti diváků přidal Krmenčík ještě druhý gól střelou z voleje k tyči a Plzeň vedla už 2:0.

Po přestávce však hosté utkání otočili a začali být aktivnější. Kontaktní gól přišel už ve 4. minutě druhé poloviny, kdy se nemílil Chalov. Hosté pak byli stále více nebezpeční, ale plzeňští tento nápor zvládali. Rozhodující moment přišel až v samotném závěru utkání. Nejprve, pět minut před koncem, dostali hosté míč do branky, ale verdikt o platném gólů změnil brankový rozhodčí a byl odpískán faul útočícímu Fernandesovi. Další gól neplatil kvůli ofsajdu, ale hosté se nakonec v 5. minutě prodloužení dostali k penaltě a několik desítek vteřin před koncem utkání vyrovnali na konečných 2:2.

Podívejte se na sestřih toho nejlepšího z utkání:

Celé utkání mohli diváci sledovat na kanálu Liga Mistrů O2 TV, ale také na našem webu, kde se kromě kategorie živé přenosy, nachází i Liga Mistrů živě a veškerý fotbal živě i hokej živě.