Anglie
20.srpna 2018

Manchester United v letošní sezóně poprvé prohrál a Mourinho neudržel nervy

Manchester United v letošní sezóně poprvé prohrál a Mourinho neudržel nervy obrázek

První porážka pro Manchester United v nové sezóně. Na hřišti Brightonu svěřenci Mourinha podlehli 2:3 domácím po nevydařeném prvním poločase.

Málokdo by si vsadil na to, že Manchester United dostane od Bringhtonu v první půli hry 3 góly. Jenže to se stalo po gólech z 25., 27. a 44. minuty. Do brány na druhé straně hřiště dostal míč jen Romelu Lukaku ve 34. minutě. Další úprava skóre se konala až v 95. minutě, kdy Paul Pogba snížil na 2:3. I přes výraznou převahu na míči, přesnost přihrávek i počet střel Manchester podlehl.

A to se projevilo i na pozápasovém rozhovoru, kde Mourinho nejdříve reagoval stručně a výstižně, jenže další otázka reportérky na soudržnost mezi hráči ho natolik rozčílila, že ji odpálkoval slovy "Vy musíte být ve své práci opravdu vynikající, když si dovolujete mluvit o chemii mezi hráči." Zaskočená reportérka ukončila rozhovor posledním dotazem na který dostala opět stručnou odpověď.

Níže se můžete podívat se sestřih zápasu Brighton Manchester United a pak také na různé reakce Jose Mourinha při vypjatých situacích.