Anglie
20.srpna 2018

Manchester United v letošní sezóně poprvé prohrál a Mourinho neudržel nervy

Manchester United v letošní sezóně poprvé prohrál a Mourinho neudržel nervy obrázek

První porážka pro Manchester United v nové sezóně. Na hřišti Brightonu svěřenci Mourinha podlehli 2:3 domácím po nevydařeném prvním poločase.

Málokdo by si vsadil na to, že Manchester United dostane od Bringhtonu v první půli hry 3 góly. Jenže to se stalo po gólech z 25., 27. a 44. minuty. Do brány na druhé straně hřiště dostal míč jen Romelu Lukaku ve 34. minutě. Další úprava skóre se konala až v 95. minutě, kdy Paul Pogba snížil na 2:3. I přes výraznou převahu na míči, přesnost přihrávek i počet střel Manchester podlehl.

A to se projevilo i na pozápasovém rozhovoru, kde Mourinho nejdříve reagoval stručně a výstižně, jenže další otázka reportérky na soudržnost mezi hráči ho natolik rozčílila, že ji odpálkoval slovy "Vy musíte být ve své práci opravdu vynikající, když si dovolujete mluvit o chemii mezi hráči." Zaskočená reportérka ukončila rozhovor posledním dotazem na který dostala opět stručnou odpověď.

Níže se můžete podívat se sestřih zápasu Brighton Manchester United a pak také na různé reakce Jose Mourinha při vypjatých situacích.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X