Itálie
24.července 2018

VIDEO: Ronaldo nehrál za Juventus ještě ani jeden zápas a už zazářil!

VIDEO: Ronaldo nehrál za Juventus ještě ani jeden zápas a už zazářil! obrázek

Hlavní hrdina největšího letošního přestupu Cristiano Ronaldo ještě neodehrál ve svém novém domácí týmu ani jediný zápas a přesto už získává nové fanoušky a nepřestává překvapovat. Ihned po dokončení přestupu z Realu do Juventusu se objevili diskuze, jak dlouho vydrží portugalský útočník hrát fotbal na nejvyšší úrovni.

A pravdou je, že pravděpodobně ještě dlouho! V Turíně se podrobil lékařským testům, které měli zjistit jeho celkový zdravotní stav a testy vyšli opravdu na výbornou. Nemluvíme teď o tom, že je Ronaldo samý sval a neustále předvádí svoji vyrýsovanou postavu, avšak i to s výsledky zdravotní testů souvisí. Podle nich má Cristiano jen 7 % tuku, což je o 3 % méně než je průměr stejně starých hráčů, a k tomu má 50 % svalové hmoty = o 4 % více než je průměr.

Přidáme-li fakt, že je Ronaldo fyzicky zcela zdráv a rychlostí 33,98 km/h byl nejrychlejším hráčem ruského šampionátu, je jasné, že jeho skvělé výkony budou pokračovat.

Ostatně podívejte se sami:


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X