Česká republika
24.července 2018

První kolo fotbalové Fortuna:ligy. Boleslav a Jablonec prohráli, favorité si zápas pohlídali obrázek

Zahajovací kolo nejvyšší české fotbalové Fortuna:ligy je za námi. Favorité jednotlivých utkání nakonec podle očekávání zvítězili. Tedy kromě Mladé Boleslavi, ta totiž prohrála při přestřelce ve Zlíně a Jablonce, který prohrál v Ostravě.

Dukla Praha - Viktoria Plzeň
Ve vůbec prvním utkání sezóny v pátek zavítala Viktoria Plzeň na pražskou Julisku, kde se utkala s Duklou Praha. Jaké to bylo překvapení, když už v 7. minutě překonal plzeňského Kozáčika Doudera. Plzeňské hráče doslova deptal brankář Rada, který jim kazil jednu příležitost za druhou. Až v 69. minutě konečně zlomil jeho neprůstřelnost Hořava. O dvě minuty později si dal vlastní gól Podaný a před koncem zápasu pojistil z penalty výhru Krmenčík. Plzeň tak otočila vývoj utkání a zvítězila 3:1.

Liberec - Karviná
Liberec v sobotu přivítal soupeře z Karviné. Zde byl favoritem Liberecký klub, který letos slaví 60 let od svého založení. I v zápase měli liberečtí fotbalisté nad Karvinou převahu, která nakonec vyústila v jediný gól utkání, který dal v 85. minutě Pázler. Liberec tak vyhrál 1:0.

Příbram - Teplice
Jedno z vyrovnanějších utkání kola. V minulých vzájemných zápasech vítězil povětšinou domácí celek. Sázkové kanceláře lehce favorizovaly Teplice. První v zápase ale udeřila Příbram, za kterou se prosadil Květ. Po poločasové přestávce ale vyrovnal stav zápasu Žitný. Statisticky sice měli bookmakeři pravdu - Teplice vystřelili na branku o 5 střel více, než domácí Příbram, ale to bylo z převahy tak vše. Utkání tak nakonec skončilo smírem 1:1.

Zlín - Mladá Boleslav
Na góly nejvýživnější zápas viděli diváci ve Zlíně, kam přijeli mladoboleslavští fotbalisté. Zde se očekával vyrovnaný zápas a i předzápasové kurzy tomuto odpovídaly. Jako první se v zápase trefil už v 7. minutě mladoboleslavský Marek Matějovský. Ve druhém poločase v 64. minutě přidal další gól Komlichenko a Boleslav vedla už 2:0 a se Zlínem to vypadalo všelijak. Domácí se ale včas vzpamatovali a už o 4 minuty později skóroval Gajič. V 80. minutě vyrovnal Matejov a v nastaveném čase zápasu dokonal obrat skóre Beauguel. Zlín tak třemi góly v půlhodině otočil zápas a zvítězil 3:2.

Sparta Praha - Opava
Pražská Sparta otevřela sezónu na Letné, kde přivítala nováčka z Opavy. Zde byl jednoznačným favoritem pražský celek. Přes 12 tisíc diváků na Letné si muselo na první gól počkat až do 73. minuty, kdy se trefil Kanga. O 10 minut později si dal Svozil vlastní gól a Sparta si tak v klidu došla pro vítězství 2:0.

Bohemians - Slovácko
V pražském ďolíčku přivítali domácí klokani Slovácko. Zde byli favoritem domácí fotbalisté Bohemians, kteří začali úřadovat už v prvním poločase. V 10. minutě se prosadil Jindříšek. Před koncem prvního poločasu přidal další zásah Mašek, který proměnil nařízenou penaltu. Ve druhém poločase si v 76. minutě kopnuli pokutový kop i hosté a Daníček penaltu proměnil v kontaktní gól. Další už ale hráči Slovácka nepřidali a tak se ze tříbodového zisku a výhry 2:1 mohli radovat hráči Bohemians.

Sigma Olomouc - Slavia Praha
Nabitý kádr Slávie si při neděli udělal výlet na první zápas do Olomouce, kde se utkal s místní Sigmou. Není třeba připomínat, že se čekala výhra pražského celku. V 21. minutě otevíral skóre Tecl a o 10 minut později přidal další gól do sítě Olomouce Stoch. Ve druhém poločase jěště navýšil rozdíl ve skóre Coufal a stanovil tak konečné skóre zápasu, který skončil jasnou výhrou pražské Slavie. Olomouc - Slavia 0:3.

Ostrava - Jablonec
Poslední zápas kola byl na programu v pondělí a střetly se v něm domácí Baník Ostrava s Jabloncem. Zde by měli být papírovými favority fotbalisté Jablonce, ale ti si nepřinesli svou formu z konce minulé sezóny do té právě zahájené. V Ostravě se hodně bojovalo a nepatrně navrch měli domácí. Diváci se dočkali jednoho jediného gólu, když svou aktivitou donutil Milan Baroš jabloneckého Holeše, dát si vlastní gól. Baník tak vyhrál nejmenším možným rozdílem 1:0.

Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.

Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.