Itálie
11.července 2018

VIDEO: Přestup roku! Cristiano Ronaldo opustil Real Madrid a začíná novou éru v italském Juventusu Turin!

VIDEO: Přestup roku! Cristiano Ronaldo opustil Real Madrid a začíná novou éru v italském Juventusu Turin! obrázek

Po třetím vítězství Realu v Lize Mistrů bylo mnoho spekulací, co se s týmem, který je na vrcholu evropského fotbalu, bude odehrávat dál. Pak přišli hned dvě obrovské spekulace a obě už jsou minulostí! Nejprve odešel tréner mužstva Zinédine Zidane a nyní se o završení všech dalších spekulací postarala svým přestupem do Itálie i největší hvězda Realu - Cristiano Ronaldo.

Všechno to začalo ihned po třetím vítězství Realu v Lize Mistrů, kdy Ronaldo prohlásil, že to bylo krásné hrát za Real. Okamžitě se spustila vlna spekulací a nejrůznějších teorií, co měl výrok jednoho z nejlepších fotbalistů planety znamenat. Připomínáme, že Cristiano je držitelem pěti Zlatých míčů, pěti titulů v Ligy Mistrů, mistr Evropy a kromě toho se třikrát stal mistrem Anglie a dvakrát Španělska.

Dle vlastních slov Ronalda je načase otevřít novou kapitolu kariéry a života a posunout se dál. Sám prý požádal Real, aby jej pro případný přestup uvolnil. Doplnil také, že devět let strávených ve španělském týmu bylo pravděpodobně jeho nejšťastnějších obdobím v životě.

Po Sportingu Lisabon, Manchesteru United a Realu Madrid zamíří do dalšího velkého klubu a opět v jiném státě. Juventus za něj v několika splátkách zaplatí 2,6 miliardy korun. Turínskému klubu se Ronaldo upsal na 4 roky s ročním platem bezmála 30 milionů eur.

Podívejte se na uvítací video CR7JUVE!:


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X