Itálie
11.července 2018

VIDEO: Přestup roku! Cristiano Ronaldo opustil Real Madrid a začíná novou éru v italském Juventusu Turin!

VIDEO: Přestup roku! Cristiano Ronaldo opustil Real Madrid a začíná novou éru v italském Juventusu Turin! obrázek

Po třetím vítězství Realu v Lize Mistrů bylo mnoho spekulací, co se s týmem, který je na vrcholu evropského fotbalu, bude odehrávat dál. Pak přišli hned dvě obrovské spekulace a obě už jsou minulostí! Nejprve odešel tréner mužstva Zinédine Zidane a nyní se o završení všech dalších spekulací postarala svým přestupem do Itálie i největší hvězda Realu - Cristiano Ronaldo.

Všechno to začalo ihned po třetím vítězství Realu v Lize Mistrů, kdy Ronaldo prohlásil, že to bylo krásné hrát za Real. Okamžitě se spustila vlna spekulací a nejrůznějších teorií, co měl výrok jednoho z nejlepších fotbalistů planety znamenat. Připomínáme, že Cristiano je držitelem pěti Zlatých míčů, pěti titulů v Ligy Mistrů, mistr Evropy a kromě toho se třikrát stal mistrem Anglie a dvakrát Španělska.

Dle vlastních slov Ronalda je načase otevřít novou kapitolu kariéry a života a posunout se dál. Sám prý požádal Real, aby jej pro případný přestup uvolnil. Doplnil také, že devět let strávených ve španělském týmu bylo pravděpodobně jeho nejšťastnějších obdobím v životě.

Po Sportingu Lisabon, Manchesteru United a Realu Madrid zamíří do dalšího velkého klubu a opět v jiném státě. Juventus za něj v několika splátkách zaplatí 2,6 miliardy korun. Turínskému klubu se Ronaldo upsal na 4 roky s ročním platem bezmála 30 milionů eur.

Podívejte se na uvítací video CR7JUVE!:

X