Liga mistrů
27.května 2018

Real Madrid vyhrál po třetí za sebou Ligu Mistrů! Zářil Gareth Bale!

Real Madrid vyhrál po třetí za sebou Ligu Mistrů! Zářil Gareth Bale! obrázek

Real Madrid dnes vyhrál po třetí v řadě Ligu Mistrů. Ve finále neprestižnější evropské soutěže porazili hráči Bílého baletu Liverpool 3:1.

Výsledku výrazně pomohly dvě chyby gólmana Kariuse, ale také dvě parádní trefy Garetha Balea, který gól na 2:1 dával parádními nůžkami. První gól utkání byl v podstatě v režii gólmana Liverpoolu, který při výhozu po zemi trefil nohu před sebou stojícího Benzemy a diváci tak viděli nejlacinější gól této sezóny.

Liverpool dokázal brankou Maného vyrovnat, ale za deset minut už opět vedl Real, jak již bylo řečeno, trefil se Bale. Liverpool se nechtěl s tímto výsledkem smířit a za každou cenu se snažil utkání vyrovnat a dokonce Mané v 70. minutě trefil tyč. To však bylo poslední, co se Liverpoolu povedlo a definitivní ortel vynesl opět Bale ve spolupráci s nešťastným gólmanem Liverpoolu, kterého Bale trefil, avšak Karius nedokázal míč urdžet v rukou a Real zvýšil na konečných 3:1

Smutnou zprávou pro Liverpool bylo také zranění hlavní hvězdy Liverpoolu, a snad i celé této sezóny, Mahameda Salaha, který si poranil rameno a musel střídat. Dle aktuálních informací by mohl mít zlomenou klíční kost a možná si nezahraje mistrovství světa.

Podívejte se na sestřih finále Ligy Mistrů:


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X