Basketbal
17.května 2018

Houston deklasoval úřadující šampiony a srovnal sérii na 1:1

Houston deklasoval úřadující šampiony a srovnal sérii na 1:1 obrázek

Finále západní konfederace, které rozhodne, kdo postoupí do finále NBA je po posledním utkání vyrovnané 1:1. Houston porazil vysokým rozdílem úřadující šampiony z Golden State.

Většinu první čtvrtiny šlo o vyrovnané utkání a oba týmy se přetahovaly o těsné vedení. Ke konci první dvanáctiminutovky hráči Rockets mírně odskočili na rozdíl pěti až šesti bodů. Se začátkem druhé čtvrtiny Warrios dotáhli Rockets až na rozdíl jednoho koše, jenže pak Houston opět odskočil a tentokrát už na větší rozdíl. V polovině utkání měl Houston náskok příjemných 14 bodů. Zhruba se stejným bodovým rozdílem oba celky odehrály třetí čtvrtinu. V závěrečné části zápasu Houston odskočil až na rozdíl 29 bodů. Výsledné skóre 105:127 (Golden State : Houston).

Před domácími fanoušky Houston táhl James Harden a Eric Gordon. Každý s nich se postaral o 27 bodů. Soupeře jednoznačně vedl Kevin Durant, jež získal celkem 38 bodů. Třetí utkání se odehraje 20.5.2018.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X