Basketbal
16.května 2018

Boston sice vstřelil první trojku, ale po dvou koších Clevelandu začal prohrávat. Postupně se zvětšoval rozdíl až na 11 bodů. Celou první i druhou čtvrtinu Celtic ovládal utkání. V polovině třetí čtvrtiny bylo po delší době skóre vyrovnané. To už se ale rozjížděl Boston, který postupně navyšoval své vedení až se dostal do patnáctibodového odstupu, kterým dokonal parádní obrat utkání. Výsledné skóre 107 - 94 (Boston Celtics - Cleveland Cavaliers).

LeBron James získal neuvěřitelných 42 bodů, což je skoro dvojnásobek nejlepšího hráče Bostonu. I jeho vynikající výkon ale nestačil na vítězství Cavaliers a tak se z vítězství v druhém utkání raduje Boston. Skóre na zápasy je nyní 2 - 0 pro Boston. Další odvetné utkání se odehraje 19.5.2018.